Відгуки випускників

Моє навчання на Кафедрі Банківського і страхового бізнесу було надзвичайно цікавим і захопливим. Тим паче, що це моя четверта освіта та перший досвід відвідування вечірніх пар, який виявився дуже підходящим мені, як мамі в декреті.
Кожна пара була по своєму неординарна та особлива, оскільки я відчувала цілковиту віддачу від кожного з викладачів: цікавий виклад інформації, "не начитка", а саме індивідуальний підхід до подачі інформації студентам.
Тут студента поважають і враховують його думку!)
Тут викладач стає другом, який дуже зацікавлений у розвитку студента як особистості)
А також мені сподобались цікаві проекти: зокрема розробка і захист бізнес плану, а саме аналіз періоду окупності (викл.Войтович Людмила Мирославівна); дослідження конкурентів обраного банку по різним заданим параметрам, а також нестандартно і життєво було слухати лекції по страхуванню викл. Яворської Тетяна Василівни, мудрі та з глибокими думками лекції, проводив Сергій Корнійович, особливо запам'яталась інфо про світові банки та їхніх банкірів.
Цікаво було розбирати із Ковалюком А.О. теми про гроші, банки і новинки.
А завжди усміхнена Уляна Володимирівна все розказувала якісь нові "цікавинки" із життя банків і їхнього документообігу. Особливо трепетно запам'яталось засідання кредитного комітету.
Ірина Георгіївна завжди дивувала новими і оригінальними завданнями, але інформації давала багато, що зрозумів би кожен, навіть той хто "був нуль в банківському бізнесі".
Фалюта Андрій Володимирович, в міру строгий але інфо викладав конкретно скільки треба і навіть більше, бо доповнював своїми життєвими коментарями.
Олеся Степанівна Іршак, неймовірно добра і наповнена енергією жінка. Тема бюджету України стала для мене більш усвідомленою, а предмет "Корпоративне управління" це якась знахідка, особливо практичні роботи про світові бренди! Слухала і ще більше зміцнювалась моя думка, що все реально.
А Наталя Богданівна, що була майже постійно на кафедрі, була для мене порятунком, завжди допомагала у вирішенні питань.
На завершальному етапі (останньому семестрі) мого навчання на магістратурі, я познайомилась із Софією Миколаївною Лобозинською, яка була і моїм керівником магістерської роботи. Згадуючи пари і консультації, можу сказати, що це просто ще одна неймовірно мудра і ерудована жінка.

І взагалі, я дуже рада була тут навчатись і ще безумно рада, що я попала саме на цю кафедру.
А ще мені пощастило із одногрупниками, які були дуже різні, але кожен по своєму крутий і класний!)
Надіюсь, що мій коментар комусь буде дуже цікавий і інформативний!

Вірте, і все вийде
Солтис Наталія


Кафедра банківського і страхового бізнесу - це кафедра, яка справді дає практичні знання. Навчання тут цікаве і насичене, лекції завжди насичені актуальним матеріалом. Викладачі кафедри щиро "вболівають" за кожного свого студента. Що особливо важливо - вони завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх відповідно.
Кафедра є перспективною в плані працевлаштування, оскільки ринок праці потребує спеціалістів банківської сфери.
Діана Сеничак
Головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби у Франківському районі м. Львова


Навчання за спеціалізацією "Банківська справа" від кафедри банківського і страхового бізнесу було надзвичайно цікавим - лекції дуже інформативні, а на практичних заняттях завжди була можливість обговорити питання, що цікавлять та зрозуміти процеси, які відбуваються всередині банківської системи. Викладачі захоплюють своїм бажанням розказати та навчити більшого, залучити до дискусії, зацікавити й надихнути на дослідження. Працівники кафедри завжди з повагою й розумінням ставляться до студентів, сприймають їх як фахівців та майбутніх колег-науковців. Також, завжди радує дружня атмосфера, що панує в колективі кафедри і в аудиторіях зі студентами. Рада, що навчалась на магістратурі саме тут, і щиро вдячна викладачам та методисту кафедри БСБ за їхню працю!
Катерина Єрмакова
Провідний економіст відділу контролю ідентифікації ФО м.Львів
Департамент менеджменту рахунків
АТ УКРСИББАНК


Нещодавно переглядала відео, яке ми знімали наприкінці п'ятого курсу, щодо навчання, вручення дипломів і випускного. Ностальгія за університетом, за нашою кафедрою і спогади про чудові студентські роки охопила всю душу. Колектив нашої кафедри умів надихати і навіть під час співбесіди на кафедрі, коли треба було поділитись своїми захопленнями, мені довелось співати , бо розказала про такі свої шкільні музичні таланти. Дякую вам, дорогі викладачі, кафедри банківського і страхового бізнесу.
Зоряна Придиба
(HR Services Coordinator - Nestle Business Services Lviv)


Лише теплі спогади, це той випадок, коли креатив перетинається з навчанням у лекціях і семінарах. Завжди радили, підтримували і давали справді актуальну інформацію. А ще я й досі слідкую автоматично за курсом щодня і в банку не дам себе обхитрити.
Ірина Ревер
Заступник голови фермерського господарства «ФГ Ревера В.Г.»


Щиро дякую найкращій команді вчених та наставників за знання, отримані за час навчання! Ваша підтримка та особливий підхід до кожного студента дали мені можливість швидко реалізувати себе, розвиватися та любити справу, якою я займаюся. Роки навчання в ЛНУ ім. Івана Франка завдяки Вам безцінні. Низький поклін та велика подяка
Наталя Саварин (Кузьмич)
Treasury Services Specialist – Nestle Business Services Lviv


Це найкраща кафедра на якій я навчалася, порівняти маю з чим. Є викладачі з великої букви,( не всі звичайно),але їх більшість. Завжди можна було звернутися за допомогою. Жалію тільки що не вчилася на вашій кафедрі з 1 курсу.
Максимович Галина
Медична сестра в клініці Нягул


Кафедра банківського і страхового бізнесу одна з найпопулярніших і сучасних кафедр. Тут я отримала цінні знання в цій сфері, чим завдячую чудовим викладачам кафедри. Вони не тільки професіонали у своїй справі, але й чудові люди, які зможуть поділитись життєвим досвідом, зрозуміти та підтримати.
Олена Неділько (Кметик)
провідний бухгалтер Львівського інституту економіки і туризму (ЛІЕТ)


З теплом згадую своє навчання на кафедрі та людей навколо - було супер) І повірте, знання банківської справи відкриває дійсно широкі перспективи!
Юрій Ригель
Procurement Team Leader – EPAM Systems


Кафедра банківського та страхового бізнесу...це всеохоплююча гордість...це не тільки про ВНЗ, а й про колектив кафедри, де найкращі викладачі!!! Щиро дякую Вам за розуміння та підтримку, за те, що радієте нашим успіхам, і намагаєтесь нам допомогти, коли виникають проблеми. Ви-НАЙКРАЩІ!!!Залишайтесь завжди такими ж щирими і справжніми, везіння, процвітання та міцного-міцного здоров‘я ВСІМ!!!
Оксана Марків
Провідний спеціаліст відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові (Львівська міська рада)


Кафедра банківського і страхового бізнесу залишила для мене тільки позитивні враження та дала глибокі знання (тут починався перший мій трудовий досвід, а саме я працювала лаборантом), тому дякую за це всім кафедралам, а особливо Сергію Корнієвичу!!!!
Балабан (Костишин) Леся
Головний спеціаліст відділу економіки Стрийської райдержадміністрації


Перше, що приходить мені на думку, при згадці про кафедру - це категоричне несприйняття викладачами корупції у всіх її проявах і надання рівних можливостей для навчання усім студентам. І це в часи, коли корупція вважалась нормою в навчальній сфері. За це я особисто вдячний керівництву кафедри і усім її працівникам.
Андріанов Дмитро
Регіональний менеджер Департаменту продажу корпоративним клієнтам та МСБ.


Кафедра, що дуже доброзичливо ставиться до своїх студентів та іде на контакт. Мені подобалося вчитися, я ніколи не забуду написання магістерської роботи з моїм наставником) Дякую вам
Гладиш Ірина
Фінансист в будівельній компанії


Навчання на кафедрі банківського і страхового бізнесу згадую із приємністю і дуже дякую усім викладачам! ВУЗ вчить працювати над собою і вдосконалювати себе, що є великою необхідністю протягом усього життя.
Гарасимів Ірина
Компанія N-IX, QA Engineer


" Роки навчання на кафедрі завжди згадую з приємністю. Колектив кафедри не лише великі професіонали своєї справи, а й друзі, з якими підтримую відносини уже багато років після завершення навчання. Студенти даної кафедри з легкістю та впевненісю в собі проходять спібвесіди та отримують цікаві пропозиції роботодавців. Бажаю вам і надалі процвітання та багато хороших студентів!!!
Ганна Винницька
Головний фахівець відділу кредитного аналізу АТ "Кредобанк".


20 років,як поступили, 15, як закінчили... Стільки часу минуло,а спогади про навчання в університеті досі такі теплі... Хочу подякувати за це в першу чергу нашій кафедрі: « Банківського та страхового бізнесу»! Ми були перші і,мабуть,це було ще крутіше! Наш справедливий Зав. Кафедри, Сергій Корнійович, досі захоплююсь Вами і при розмові зі знайомими все хвалюсь, як у нас все було прозоро і справедливо! Наша Ірина Георгіївна, обожнювала Ваше поєднання строгості,справедливості,розуму та гумору! Пам‘ятаю пари пані Софії) Від Вас завжди віяло теплом та добротою! Всіх,кого не згадала,прошу вибачення) Але дуже вдячна за чудові 5 років навчання на кафедрі « Банківського та страхового бізнесу»!


Дуже вдячний кафедрі «Банківської справи і страхового бізнесу» за знання у фінансовій сфері, які допомогли розпочати кар‘єру і подальше розвиватись у міжнародній компанії. Професійний колектив викладачів, які старались донести думки максимально зрозуміліше для студентів.
Мар‘ян Дашкевич
Координатор проектів в «Нестле»


Перше, що приходить мені на думку, при згадці про кафедру - це категоричне несприйняття викладачами корупції у всіх її проявах і надання рівних можливостей для навчання усім студентам. І це в часи, коли корупція вважалась нормою в навчальній сфері. За це я особисто вдячний керівництву кафедри і усім її працівникам.
Андріанов Дмитро
Регіональний менеджер Департаменту продажу корпоративним клієнтам та МСБ.


Кафедра, що дуже доброзичливо ставиться до своїх студентів та іде на контакт. Мені подобалося вчитися, я ніколи не забуду написання магістерської роботи з моїм наставником)Дякую вам
Гладиш Ірина
Фінансист в будівельній компанії


Навчання на кафедрі банківського і страхового бізнесу згадую із приємністю і дуже дякую усім викладачам! ВУЗ вчить працювати над собою і вдосконалювати себе, що є великою необхідністю протягом усього життя.
Гарасимів Ірина
Компанія N-IX , QA Engineer


Роки йдуть, усі дорослішають, але, як кажуть, час студентства запам’ятовується на все життя. Так і є в моєму випадку. Ще з 9 класу у школі, я знала, що хочу поступити на Кафедру банківського і страхового бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка і не прогадала, адже, це дало мені великий поштовх у реалізації своїх задумів у майбутньому: отримати гарну освіту, вміння досягати поставлених цілей, знайти хороших друзів й набиратися впевненості у своїх діях у подальшому житті! Дуже вдячна усім викладачам, а особливо, викладачам нашої кафедри за терпеливе розуміння і щиру допомогу, за якісні знання і життєвий досвід, шкода, що зрозуміла я це, лише, на п‘ятому курсі, але час не вернеш назад. Тому бажаю процвітання кафедрі й натхнення Вам, Викладачі, у такій нелегкій праці!!! Ще раз...дякую за усе!!!
Сулик (Трішкін) Юлія
Головний державний інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Южненського управління Головного управління ДПС в Одеській області.


Обрати для магістратури кафедру банківського і страхового бізнесу, скажу відверто, не було моїм спонтанними рішенням, я дуже хотіла працювати у банківській сфері, що і сталось після закінчення університету. Уже зараз, маючи певний життєвий досвід, розумію, наскільки правильним був той крок, наскільки якісно нас навчали, вкладаючи душу в наш розвиток. Кожен викладач готовий був відповідати на безкінечні запитання, а практичні заняття, які включені в курс, дали розуміння як працює "реальний світ", що звісно безцінно. Безмежно вдячна і завжди згадую той час із теплом, радістю та сумом ностальгії.
Богдана Стельмащук
Спеціаліст із фінансів та адміністрування Програма Розвитку ООН в Україні


Пригадую, у мене завжди був маленький страх перед тим як відкрити двері на кафедру, зайти і запитати щось викладача. Переступати поріг кафедри з легкістю, я навчилася вже коли стала лаборантом кафедри. Ця легкість присутня і досі, можна завжди зайти в гості на улюблену кафедру, пригадати щасливі студентські роки і весело посміятися з друзями-викладачами.
Марія (Созонник) Дячишин
Завідувач СКІП ВРК, філії АТ «Укрексімбанк» у м. Львові


Навчання на кафедрі - це рік мого студентського життя, який був найкращий із всіх. Викладачі - професіонали, а найголовніше - достойні і чесні люди. Кому ставлять хорошу оцінку? Всім, хто вивчить навчальний матеріал. Дякую кафедрі! За вашу достойність!
Лупиніс Оксана
Financial Advisor Assistant, Vancouver, Canada


Я дуже рада,що колись обрала саме кафедру банківського і страхового бізнесу,оскільки даний етап в житті дав мені багато знань і сформував мене як особистість!Дуже вдячна усім найкращим викладачам даної кафедри,Ви наділили знаннями та дали щасливий квиток у майбутнє!Щиро раджу саме кафедру банківського а страхового бізнесу для бажаючих отримати найкращий досвід та знання!)Зараз займаю посаду провідного менеджера по продажу!)до недавна (до карантину,але змушена була переіхати) також працювала провідним економістом )
Юля Толвай


Навчання на кафедрі банківської справи та страхового бізнесу під керівництвом фахових викладачів допомогло закласти фундамент знань і вмінь які дозволили мені в подальшому реалізувати себе в професійному плані. Навчальна програма і способи її викладу завжди були цікавими і прикладними, а підхід викладачів до кожного студента був професійним. За час свого навчання ми змогли побудувати гарні взаємини з колективом кафедри який завжди з готовністю ділився з нами досвідом і знаннями та заохочував нас не зупинятись на шляху до досягнення цілей.
Марія Оприск
Заступник Директора Департаменту Управлінської Інформації АТ «КРЕДОБАНК».
та
Роман Трояновський
Фахівець з контролю та забезпечення якості в компанії Rolique.


Кафедра банківського і страхового бізнесу - це можливість, перш за все, отримати практичні знання, що будуть цінними на трудовій ниві. Крім того, кафедра - це знавці своєї справи, очі яких «горять» ентузіазмом, що не може не надихати та мотивувати. Вдячна Вам за роки цінного та незабутнього досвіду!
Гарасимів Наталя
QA engineer