Банкіром може стати кожен!

Відкритий 2-ий набір у групу «Школи Банкірів» Банку Львів»

Банкіром стати не просто…Але якщо ти амбіційна та цілеспрямована молода людина, якщо ти керуєшся принципом, що старанністю та наполегливістю можна домогтися успіху та зробити кар’єру самостійно, якщо для тебе важливо працювати у динамічній команді, яка спрямована на розвиток, якщо ти хочеш приходити на роботу з радістю та вносити власний внесок в розвиток країни - тоді тобі до нас.

Банк «Львів» оголошує 2-ий набір в групу «Школи банкірів».

Разом з новим акціонером зі Швейцарії, наш банк запроваджує нову стратегію розвитку в Західному регіоні. Ми готові навчати молодих, талановитих та цілеспрямованих людей, які люблять свою країну, своє місто та хочуть внести свій внесок, займаючись улюбленою справою.

Робота в банку надає можливості для професійного та особистого розвитку та може бути дійсно захоплюючою. Приходь та переконайся.

Наша Програма навчання повністю підготує тебе до роботи в банку. Ти познайомишся з принципами та цінностями Банку «Львів», отримаєш всі необхідні теоретичні знання. Більше того, за підтримкою власного куратора, ти зможеш особисто обслуговувати клієнтів, вести переговори, побачиш як працюють наші відділення зсередини.

В нашій команді кожен розуміє свою роль, відкрито висловлює свою думку та відчуває свій внесок. В дружній атмосфері ми розвиваємось, працюємо та отримуємо задоволення від роботи.

Ми пропонуємо:

· Програму навчання з міжнародними тренерами в нашій Школі банкірів
· Цікаву та активну роботу в європейському банку
· Гідну заробітну платню
· Можливість кар’єрного зростання
· Стабільність, підтверджену 27-річною історією існування банку
· Командний дух та корпоративну культуру
· Принципи справедливого підходу, чесність та відкритість

Ми чекаємо від Вас:

· Бажання вчитись та розвиватись
· Бажання працювати
· Відповідальність та організованість
· Комунікативні навички
· Здатність мислити креативно та неординарно
· Чесніть та відкритість

Кого ми шукаємо:

· Студенти, випускники ВНЗ
· Спеціалісти з небанківським досвідом роботи
· Спеціалісти з банківським досвідом роботи

Грошова винагорода від 3 500 грн.

Етапи набору та навчання:

Етап 1. Резюме
Інформація про навички та інтереси

Етап 2. Телефонне інтерв’ю
Ми спілкуємось з усіма раніше відібраними кандидатами та дізнаємось більше про Вас та Вашу мотивацію працювати у Банку Львів.

Етап 3. Тестування.
Це математичні та логічні задачі. Тестування дозволяє оцінити ваші здібності до логічного мислення. Загальний час на проходження тесту – 40 хвилин.

Етап 4. Робота в команді
Кандидати, які успішно пройшли тестування,запрошуються на інтерв’ю в групі. В процесі інтерв’ю вирішуються практичні кейси. Це дозволить нам оцінити ваші комунікативні звички та здатність відстоювати свою точку зору.

Етап 5. Персональна співбесіда
На персональній співбесіді ми хочемо дізнатись які у Вас очікування та відповісти на Ваші питання. Будьте собою, відповідайте максимально чесно та відкрито.

Етап 6. Навчання в Школі банкірів
Програма включає в себе інтенсивне навчання, яке складається з теоретичних та практичних блоків, які дозволять Вам побачити роботу Банку зсередини та отримати необхідні знання та навички. Протягом всього періоду навчання учасникам виплачується стипендія.

Етап 7. Практика на відділеннях Банку Львів
Прийом на роботу та наступне стажування під наглядом куратора протягом 3 місяців.

Давайте напишемо нашу історію Успіху разом.

Дух компанії – енергія бізнесу!

Контакти:

0503717673 Лідія Мельник
bratkiv@banklviv.com
http://www.banklviv.com/uk/about/career/?vacancyid=10